Penzion

Nástup (check-in) na ubytování je možný mezi 14. a 18. hodinou.
Ukončení ubytování (check-out) do 10:00 hod. dop.

Jinou dobu je nutno předem domluvit.

Penzion v současné době nabízí 8 apartmánů s celkovou kapacitou do 40 osob.
Vybavení apartmánů má manželské postele a část vybavení z hotelu Hilton Praha. Jedná se o velmi kvalitní a hezké provedení.
Každý apartmán obsahuje:

  • vlastní koupelnu se soc. zařízením a sprchovým koutem
  • kuchyňskou linku s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, el. vařičem a základním vybavením (talíře, příbory, sklenice, hrnky, hrnce, apod.)
  • TV s DVD, připojení k WiFi

Apartmán č. 1 ( 7x / + )

Tento apartmán, využíván dříve jako správcovský, je dispozičně řešený jako 2+1. Při vstupu do apartmánu se nachází „zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, ze kterého se vstupuje do pokoje č. 1 s manželskou postelí. Tento pokoj je průchozí a dále z něj se vstupuje do kuchyňského prostoru s jídelnou. Kuchyň umožňuje vstup do samostatné koupelny vybavené pračkou, umyvadlem se zrcadlem, sprchovým koutem a toaletou, dále je přístupný pokoj č. 2, které nabízí uložení 4 osob, je vybaven manželskou postelí a patrovou postelí. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, plynovým sporákem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazničkou) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl se židlemi. Samostatný pokoj je vybaven velkou šatní skříní, závěsným sušákem na radiátor, velkou TV s DVD přehrávačem. K oběma pokojům je možné na přání poskytnou 1x přistýlku.

Apartmán č. 2 ( 4x / )

Apartmán je určen pro 4 osoby a dispozičně vyřešeny jako 1+1. Při vstupu do apartmánu se nachází „zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny, kuchyň s plynule navazující jídelnou a poté vstup do samostatného pokoje. Koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, sprchovací kout a toaletu. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazničkou) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s rohovou lavicí a dvěma stoličkami. Samostatný pokoj je vybaven velkou šatní skříní, závěsným sušákem na radiátor, velkou TV s DVD přehrávačem, spací část nabízí 2 samostatné postel a patrovou postel.

Apartmán č. 3 ( 5x / + )

Apartmán je určen pro 5 osob a dispozičně vyřešeny jako 1+1. Při vstupu do apartmánu se nachází „zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny, jedna větší postel, kuchyň s plynule navazující jídelnou a poté vstup do samostatného pokoje. Koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, sprchovací kout a toaletu. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazničkou) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s rohovou lavicí a dvěma stoličkami. Samostatný pokoj je vybaven velkou šatní skříní, závěsným sušákem na radiátor, velkou TV s DVD přehrávačem, spací část nabízí velkou manželskou postel a patrovou postel.

VIP

Apartmán č. 4 ( 2x / )

Apartmán s exklusivním černým zrcadlovým nábytkem pro náročné páry. Tento apartmán je dispozičně řešen jako 1 kk a je určen jak po pár tak i pro 2 jedince. Při vstupu do apartmánu se nachází „ zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny a dále kuchyň s plynule navazující jídelnou a úložným/společenský/spacím prostorem. Samostatná koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, sprchovací kout a toaletu. Kuchyňská linka v prostoru pokoje je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazničkou) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s lavicí a dvěma stoličkami. Navazující prostor za jídelnou umožní jak společenskou, úložnou tak i spací část. Velká šatní skříň pro Vás zajistí úschovu oděvů a zavazadel a společenská část je vybavena velkou 55" TV s internetem, pripojeni HDMI a USB. Spací část s velkou manželskou postelí a zrcadlovým čelem je umístěna v zadní části pokoje u okna.

Apartmán č. 5 ( 3x / )

Apartmán se třemi lůžky vyhoví potřebě jedinců i manželských párů a nabízí dispoziční řešení pro 3 osoby. Při vstupu do apartmánu se nachází „ zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny a dále kuchyň s plynule navazující jídelnou a úložným/společenský/spacím prostorem. Samostatná koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, sprchovací kout a toaletu. Kuchyňská linka v prostoru pokoje je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazničkou) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s lavicí a dvěma stoličkami. Navazující prostor za jídelnou umožní jak společenskou, úložnou tak i spací část. Velká šatní skříň pro Vás zajistí úschovu oděvů a zavazadel a společenská část je vybavena TV s připojením na internet. Spací část s manželskou postelí a 1x postelí je umístěna v zadní částí apartmánu u okna.

Apartmán č. 6 ( 5x / )

Apartmán nabízí prostorné dispoziční řešení 1 kk pro 4 osoby. Při vstupu do apartmánu se nachází „zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny a dále kuchyň s plynule navazující jídelnou s přiznaným stropním trámem a úložným/společenský/spacím prostorem. Samostatná koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, sprchovací kout a toaletu. Kuchyňská linka v prostoru pokoje je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazničkou) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s lavicí a dvěma stoličkami. Navazující prostor za jídelnou umožní jak společenskou, úložnou tak i spací část a obsahuje prostornou šatní skříň, zavěšený sušák prádla na radiátor, TV s DVD přehrávačem. Spací část s manželskou a patrovou postelí je umístěna v zadní částí apartmánu u okna.

Apartmán č. 7 ( 4x / )

Apartmán je určen pro 4 osoby a dispozičně vyřešeny jako 1+1. Při vstupu do apartmánu se nachází „zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny, kuchyň s plynule navazující jídelnou a poté vstup do samostatného pokoje. Koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, sprchovací kout a toaletu. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazničkou) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s rohovou lavicí a dvěma stoličkami. Samostatný pokoj je vybaven velkou šatní skříní, závěsným sušákem na radiátor, velkou TV s DVD přehrávačem, spací část nabízí velkou manželskou postel a patrovou postel.

Apartmán č. 8 ( 8x / + )

Je vhodný pro větší společnost. Zabydlí se zde pohodlně 8 osob v dispozičním řešení apartmánu jako 2+1. Při vstupu do apartmánu se nachází samostatné zádveří vybavené věšákovou stěnou s botníkem a umožní vstup do samostatné koupelny a dále do místnosti s kuchyňským koutem s jídelnou a společenským prostorem, ze kterého se dále vchází do 2 pokojů. Koupelna je zařízena umyvadlem se zrcadlem, sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka v prostoru pokoje je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí, lednicí s mrazničkou) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s 8-mi židlemi. Tento prostor slouží i jako společenský a je zde umístěna pohovka s TV s DVD přehrávačem. Ložnice č. 1 obsahuje prostornou šatní skřín, zavěšený sušák prádla na radiátor a spací část s manželksou postelí a patrovou postelí. Ložnice č. 2 obsahuje prostornou šatní skřín, zavěšený sušák prádla na radiátor a spací část s manželskou postelí a patrovou postelí.

Společenská místnost

v přízemí penzionu pro Vás nabízí 2x notebook, elektrické šipky, stolní fotbálek, kuchyňskou linku se stolováním. V 1. patře můžete relaxovat v připraveném posezením a nebo si vybrat z DVD desek vhodný film na sledování. Naleznete v ní:

Venkovní pergola

- při teplém počasí je možnost posezení v kryté pergole s grilem, kousek od pergoly se dále nachází pro malé návštěvníky houpačka s prolézačkou.

Příjezd autem k penzionu je vždy bezproblémový, místní komunikace je udržována i v zimním období. Možnost parkování je přímo u budovy.

Co je potřeba vědět:

  • Penzion nenabízí pokojovou službu během pobytu !! Apratmán pro Vás bude nachystán před pobytem tak, aby vše vystačilo do konce ubytování. V průběhu se tedy o apartmán staráte sami. V případě potřeby, je každý apartmán vybaven uklidovými prostředky, včetně odpadkových pytlů.
  • V celé budově je zakázáno kouření. Kouřit můžete libovolně kolem budovy, popelník je umístěn jak u předního, tak zadního vchodu a v pergole zahrady.
  • Lyže se odkládají do dřevěných stojanů za hl. vstupem. Lyžařské boty potom o kousek dál do kovového odkapávače, který je přimo pod radiátory.
  • Cyklisté si mohou své kola úschovat v uzamykatelném zahradním domku za budovou.
  • Veřejné prostory – chodby, zahrada a přístupové cesty jsou monitorovány kamerou se záznamem s nočním viděním ve FULL HD kvalitě tak, aby byl Váš majetek dokonale chráněný. Penzion je pojištěný proti vloupání.
Rezervace +420 605 178 913
info@mlynickydvur.cz