Penzion

Nástup (check-in) na ubytování je možný od 14. hod.
(hosté se pomocí PIN kódu ubytovávají pohodlně sami dle potřeby).

Ukončení ubytování (check-out) do 10:00 hod. dop.
Jinou dobu je nutno předem domluvit.

Penzion v současné době nabízí 8 apartmánů/pokojů s celkovou kapacitou do 40 osob.
Vybavení apartmánů/pokojů má manželské postele a část vybavení z hotelu Hilton Praha. Jedná se o velmi kvalitní a hezké provedení.

Každý apartmán obsahuje:
  • vlastní koupelnu se soc. zařízením a sprchovým koutem
  • kuchyňskou linku s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, el. vařičem a základním vybavením (talíře, příbory, sklenice, hrnky, hrnce, apod.)
  • TV s DVD, připojení k WiFi

Společenská místnost

v přízemí penzionu pro Vás nabízí 2x notebook, elektrické šipky, stolní fotbálek, kuchyňskou linku se stolováním. V 1. patře můžete relaxovat v připraveném posezením a nebo si vybrat z DVD desek vhodný film na sledování. Naleznete v ní:

Venkovní pergola

Při teplém počasí je možnost posezení v kryté pergole s grilem, kousek od pergoly se dále nachází pro malé návštěvníky houpačka s prolézačkou.
Příjezd autem k penzionu je vždy bezproblémový, místní komunikace je udržována i v zimním období. Možnost parkování je přímo u budovy.

Co je potřeba vědět:

  • Penzion nenabízí pokojovou službu během pobytu !! Apratmán pro Vás bude nachystán před pobytem tak, aby vše vystačilo do konce ubytování. V průběhu se tedy o apartmán staráte sami. V případě potřeby, je každý apartmán vybaven uklidovými prostředky, včetně odpadkových pytlů.
  • V celé budově je zakázáno kouření. Kouřit můžete libovolně kolem budovy, popelník je umístěn jak u předního, tak zadního vchodu a v pergole zahrady.
  • Lyže se odkládají do dřevěných stojanů za hl. vstupem. Lyžařské boty potom o kousek dál do kovového odkapávače, který je přimo pod radiátory.
  • Cyklisté si mohou své kola úschovat v uzamykatelném zahradním domku za budovou.
  • Veřejné prostory – chodby, zahrada a přístupové cesty jsou monitorovány kamerou se záznamem s nočním viděním ve FULL HD kvalitě tak, aby byl Váš majetek dokonale chráněný. Penzion je pojištěný proti vloupání.